אולטרה הוא זן חדש של מלונות הממוקמים בשטחים מבוקשים בערי מטרופולין, אשר מושתתים על הרעיון הפשוט שמציע יוקרה במחיר משתלם,  שלווה אורבאנית וכן אסקפיזם לכל המטיילים המודרניים ברחבי העולם.

במרכז שלנו - הדור החדש של מטיילים מודרניים , צעירים , שאפתנים  וסקרנים, המטיילים המודרניים, הניידים, האינטליגנטיים של העולם (אנשים כמוך)

הראשון מסוגו, אולטרה הוא מלון שבאמת מעצב את כללי המשחק מחדש, כי הוא מציע לך, למטייל המודרני, את הדברים שאתה בעצם רוצה בחינם, כמו Wi-Fi וסרטים חינם, מיטות סופר נוחות, מקלחות בסגנון גשם, חצר פנימית ירוקה, טרקלין שמגיש מזון ומשקאות 24 שעות ביממה ולובי בסגנון סלון מעוצב וצעיר. לא תמצאו שם את אחד מהשירותים המיותרים או היקרים כמו גיהוץ מכנסיים, סידורי פרחים ובקבוקי אלכוהול קטנטנים ויקרים במיני בר.

גישה אמיתית ולא רגילה זו, באה לידי ביטוי באנשים ששוהים שם. חליפות העסקים, חוקרי העולם, סופ"שניקים, מגלי ארצות, שוחרי תרבות או אנשי אופנה. אלה שנוסעים עם ראש ולב פתוחים ויודעים להעריך איכות אמיתית. אלה שיודעים בדיוק מה הם רוצים ממלון ומה הם לא רוצים מאחד רע. אלה שמאמינים באנשים ולא במכונות, אלה שרוצים שיקבלו את פניהם בברכה, יזכרו אותם ולא רוצים להרגיש כמו אורח מספר 378

Ultra Begins with U

בקרו באתר המלון למידע נוסף